PODSUMOWANIE SEZONU

Sezon 2015/2016 Trzebnickiej Klasy "C'' nie należał do udanych w wykonaniu naszej drużyny. Początek sezonu, nowy trener szeroka kadra, ogromne chęci i głód gry to jednak nie wystarczyło... Brak treningów większości zawodników przekładał się na słabe wyniki. Zawodnicy regularnie chodzący na treningi próbowali nadrabiać za resztę ale niestety ciężar złożony na ich barki był zbyt wielki. Runda wiosenna to także początek olewania sobie zarówno treningów jak i meczy. Coraz mniejsza kadra, kontuzje sprawiły że na mecze jeździliśmy w małym 11 czasem 14 osobowym składzie.

Po zakończeniu rundy po krótkiej przerwie wróciliśmy do przygotowań, jak zwykle ci sami trenujący zawodnicy, czasem inne pojedyńcze osoby. Treningi biegowe wzmocniły naszą kondycje, a co tygodniowe gierki na hali w Zawonii, z zawodnikami pobliskiej Sparty Skarszyn (A klasa),przynosiły cenne doświadczenie, i lekcje gry na "wyższym poziomie". Końcem zimy rozegraliśmy kilka sparingów, na których gołym okiem można było dostrzec różnice w przygotowaniu do rundy wiosennej co nie napawało optymizmem.

Runda wiosenna zaczęła się dobrze, co prawda zaczęliśmy od porażki z liderem ale pokazaliśmy że jesteśmy w stanie grać dobrze nawet z najlepszymi drużynami i sprawiać im wiele kłopotów. Dalszy brak treningów większości zespołu, nieodpowiedzialność co nie których doprowadziła do rozstania się z naszym trenerem Jerzym Kitą któremu z całego serca pragnę podziękować za włożoną pracę i ogromne chęci zbudowania dobrej ekipy, co jednak się nie powiodło oczywiście nie z jego powodu lecz nas zawodników. Czas mijał kilka zwycięstw i remisów sromotne porażki, nie pełny skład, walkower... ogólnie jakiś koszmar.

Mimo to jako administrator, kapitan, zawodnik ale przede wszystkim kolega chciałbym wszystkim podziękować za wspólną zabawę, oraz prace włożoną dla klubu. Pragnę także podziękować naszemu sponsorowi firmie "Pasja Gołębie", za podarowane nam stroje.

Podsumowując nasza drużyna zajęła 10 miejsce zdobywając 25 punktów, odnotowując przy tym 7 zwycięstw 4 remisy i 15 porażek, strzelając 44 bramki a tracąc 76, bilans bramkowy to -32.

Na koniec garść statystyk naszych zawodników za sezon 2015/2016:

Najlepsi strzelcy:

Andrzej "Ceber" Kotwicki - 19 bramek